Humble Bundle platformu bu kez de bir başka ünlü oyun olan Homefront’u ücretsiz olarak dağıtıyor. Yarın akşama kadar oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Özellikle piyasaya sürüldüğü dönemde çok fazla dikkat çeken FPS oyunu Homefront, hikaye ağırlıklı yapısı ile oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Aynı zamanda multiplayer kısmına da ağırlık verilmişti ve hem singleplayer hem de multiplayer anlamında oynanabilir bir oyun ortaya çıkarılmıştı.

Söz konusu oyun Humble Bundle platformunda şu an ücretsiz olarak sunuluyor. Humble Bundle internet adresine girip oyunu ücretsiz olarak sepetinize ekleyip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Oyun tamamiyle ücretsiz olup satın aldığınız taktirde süre sınırı olmadan size ait olacak. Fakat acele etmeniz gerekiyor çünkü oyun sadece kısıtlı bir süre için ücretsiz sunuluyor. Kampanya  yarın akşam saat 21:00’a kadar devam edecek.

Oyunu satın aldıktan sonra ister Humble Bundle platformundan ister Steam üzerinden indirebilirsiniz. Aldıktan sonra Steam kodunu kopyalayıp Steam’e girerek etkinleştirin.

Humble Bundle Bir Oyun Kampanyası Daha Sundu

Peki Nasıl Bir Oyun?

Ücretsiz olarak sunulduğunun haberini yaptık peki nasıl bir oyun? Gerçekten de oynamaya değer mi? Oyun Crytek & Ubisoft ortak yapımıdır. Genellikle incelemelerden iyi puanlar almış. Oyun 2027 yılında geçmekte. Kuzey Kore süper güç haline gelip eski günlerinden eser kalmayan Amerika’yı işgal ediyor.  Biz de Amerika’yı kurtarmaya çalışıyoruz. Bunu silahımızı konuşturarak yapacağız.

Oyunları Sesini Açarak Oynayan Oyuncular Daha Başarılı Oluyor

CEVAP VER