Uzun yıllar önce çıkan GTA V oyununun Xbox One için 4K versiyonu geliyor. Oyun çok yakında piyasaya sürülecek.

Rockstar Games, video oyunları kategorisinin en etkili şirketlerinden biri. 17 Eylül 2013 tarihinde piyasaya sürdüğü GTA V oyunu, aradan uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen hala popülerliğini koruyor. Dönemin şartlarına göre harika grafikler ile karşımıza çıkan oyun, aynı zamanda üç farklı karakter ve çok sosyal bir içerik ile göz doldurmuştu. GTA serisi GTA 5 ile birlikte artık simulasyon boyutuna bile ulaşmıştı.

GTA V ile ilgili yeni bir liste paylaşan Amazon, listesinde önemli bir sızıntıyı da duyurmuş oldu. Listeye göre Xbox One için GTA V’in özel bir versiyonu çıkacak. GTA V – Premium Edition ismiyle satılacak olan yeni oyun 4K kaplamalar içerecek ve Xbox One X’te oynanabilecek. Zaten grafikleri güzel olan bu oyunu 4K oynadığınızda aradaki farkı hissedeceksiniz.

GTA V'in Xbox One İçin 4K Özel Sürümü Çıkacak

Öte yandan asıl merak edilen konu GTA V – Premium Edition’da 4K paketinin haricinde bir değişiklik olup olmadığı. Elbette 4K özelliği çok iyi fakat tamamen özel sürüm olarak satmak pek mantıklı gözükmüyor. Hatta oyunu oynayıp bitrimiş olanların sırf 4K oldu diye baştan başlayacağını düşünmüyorum. Rockstar Games şirketi de bunun farkındadır ve oyun için 4K haricinde yeni özellikler sunacaktır.  GTA V – Premium Edition Xbox One X çıkış tarihi ise şu an için belli değil.

GTA 5’i 10K Çözünürlükte Gördünüz Mü?

CEVAP VER