Dünyanın en ünlü oyun serilerinden The Witcher, yarın akşama kadar Steam’de çok büyük bir indirime girdi. İndirim oranları %50’den %85’e kadar çıkıyor!

2015 yılında üçüncü oyunu çıkan The Witcher serisi, son oyunu ile birlikte inanılmaz ünlenmişti. Yapımcısı CD Projekt RED, harika bir oyun ortaya koymasına rağmen oyununu çok pahalıya satmamıştı. Toplam üç oyundan oluşan muhteşem seri şu an sadece 37.40 TL’den alınabiliyor.

The Witcher 1 Enhance Edition oyununun fiyatı 2.70 TL’ye, The Witcher 2 Assassin’s of Kings oyununun fiyatı 4.65 TL’ye ve The Witcher 3: Wild Hunt GOTY oyununun fiyatı 30 TL’ye düştü. The Witcher 1 ve 2 %85 indirim alırken The Witcher 3 %50 indirim aldı. Yani üç oyuna çok uygun bir fiyata sahip olunabiliyor. Üstelik bu üç oyununun DLC’lerini de bu fiyata almış oluyorsunuz. Öte yandan isterseniz Expansion Pass ve Trilogy paketleri de yine aynı şekilde büyük bir indirimde olup onlardan da yararlanabilirsiniz.

Tüm The Witcher Oyunları Yarın Akşama Kadar İndirimde!

The Witcher serisi esasen bir kitap serisiydi. Ardından CD Projekt RED, bu kitap serisini bir oyuna dönüştürmeye karar verdi fakat kitap yarım bırakıldığı için devamını yazıp yazdığı senaryo üzerine oyunu kurdu. Seri, kendine has özellikleri sayesinde oyuncuların iştahını kabarttı.

Eğer henüz bu seriyi oynamadıysanız bu güzel kampanyadan yararlanmanızı öneririm. Kampanya 19 Şubat gecesi sona erecek yani yarın bitiyor. Steam mağazasına girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Yeni The Witcher Oyunu Çıkabilir!

CEVAP VER