Popüler yarış oyunlarından Gran Turismo Sport’un oynanış görüntülerine dair yeni bir tanıtım videosu resmi olarak yayımlandı. İşte detaylar…

Gran Turismo Sport, uzun süredir oyuncular tarafından merakla beklenen bir oyun ve yetkililerin yaptığı her açıklama oyuncuları biraz daha heyecanlandırmakta. Oyun ile ilgili yayımlanan yeni tanıtım kapsamında pek çok bilgiye ulaşıldı.

Bir pist yarış oyunu olarak piyasaya sürülecek ve bu yönüyle Need for Speed serisinden oldukça farklı. Oyunda toplam 27 adet pist yer alacak ve bu pistler dünyanın farklı bölgelerinden derlenmiş. Yani coğrafi olarak sürekli farklı yerlere yolculuk edeceksiniz. Aynı zamanda oyunda 137 adet otomobil bulunuyor. Her ne kadar çeşit sayısı anlamında lisans anlaşmaları gereğince önceki oyuna göre biraz daha kısır bir oyun olacak olsada pistlerin ve otomobillerin dizayn edilirken çok uğraş verildiğini ve oldukça kaliteli olduklarını ifade edelim. Oynanırken çok eğlenebileceğiniz dolu dolu bir yarış içeriği hazırlamışlar.

Gran Turismo Sport Oyunundan Yeni Bir Oynanış Videosu Yayımlandı

Oyunun grafik kalitesine de kesinlikle parantez açmak gerekiyor. Oynanış videosundan gördüğümüz kadarıyla oyun hem grafiksel hem de oynanış anlamında oyuncuya bekleneni verebilecek. Kaplamaların oldukça güzel gözüktüğünü görüyoruz ve yayımlanan kısmı ele aldığımızda elle tutulur bir oyun hatası da gözükmüyor.

Oyun Ekim ayı içerisinde bizlerle buluşacak ve tanıtım videosunun yayımlanmasıyla birlikte oyuncuların heyecanı oldukça arttı. Oyunun yaklaşık yarım saat süren tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Tanıtım videosu oyunun gerçek oynanış görüntülerini de içermekte.

2017’nin En Büyük Adayı PUBG!

CEVAP VER