Fallout 4, önümüzdeki Cumartesi ve Pazar günlerinde tamamen ücretsiz bir şekilde erişilebilir hale gelecek.

AAA klasında oyunların büyük indirimlere girmesi veya ücretsiz dağıtılması esasen az gördüğümüz bir durum. İşte şimdi sizlere AAA klasında bir oyunun tamamen ücretsiz dağıtıldığının haberini veriyoruz! Söz konusu oyunun ismi Fallout 4…

FALLOUT 4 TAMAMEN ÜCRETSİZ OLUYOR!

Günümüzün ünlü AAA sınıf oyunlarından Fallout 4, bu hafta sonu tamamiyle ücretsiz olarak oyuncularla buluşacak. Elimize ulaşan bilgiye göre oyun bir kampanya kapsamında oyunculara kısa süre için ücretsiz olarak taktim edilecek. Ancak kampanyanın yalnızca bazı platformlar için geçerli olduğunun da altını çizmek gerekiyor.

STEAM VE XBOX

Söz konusu kampanyadan PC platformu ve Xbox platformu oyuncuları yararlanabilecekler. Steam platformu bildiğiniz gibi PC kategorisi için geçerli ve Steam’de bu kampanya hafta sonundan itibaren aktif olacak. Yararlanmak için de yapmanız gereken tek şey eğer Steam üyeliğiniz yoksa bir Steam üyeliği almak. Ardından Fallout 4 oyununu ücretsiz bir  şekilde oynayabileceksiniz.

Xbox platformu sahiplerinin bu kampanyadan yararlanabilmeleri için ise Xbox Live Gold üyeliğine sahip olmaları gerekmektedir. Bu arada Playstation platformu için söz konusu kampanyanın maalesef geçerli olmadığını, ancak önümüzdeki süreç içerisinde büyük bir ihtimalle geçerli hale geleceğini de belirtmiş olalım.

FALLOUT 4 İNCELEME YAZISI İÇİN TIKLAYINIZ

CEVAP VER