Bu yazımızda sizlere E3 2017 etkinliğinde tanıtılmış olup çıkış tarihleri belli olan, merakla beklenen oyunlar hakkında bilgiler veriyoruz.

Bildiğiniz gibi oyun dünyasında şu günler epey hareketli geçiyor. Sebebi de E3 2017 etkinliği diyebiliriz. Bu etkinlikte pek çok yeni oyun duyuruldu. Özellikle içlerinden bazı oyunlar son derece merak ediliyordu. İşte bu içeriğimizde en fazla merak edilen oyunların çıkış tarihleri hakkında bilgiler vereceğiz.

ASSASSIN’S CREED ORIGINS 

Assassin’s  Creed Origins oyunu etkinliğin en çok dikkat çeken oyunlarından biriydi. İki yıl aradan sonra oyun bu kez Mısır’dan yeni bir hikayeyi bizlerle buluşturuyor.  Oyunun çıkış tarihi olarak 27 Ekim 2017 gösteriliyor. Etkinlikte özellikle de oynanış videolarındaki grafikler epey dikkat çekti.

ASSASSIN’S CREED ORIGINS Oynanış Videosu Yayınlandı İzlemek İçin Tıklayın!

STAR WARS BATTLEFRONT 2

Etkinliğin bir diğer merak edilen oyunu da Star Wars Battlefront 2 oyunuydu. Bildiğiniz gibi Star Wars Battlefront oyunu çok büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Uzay savaşlarına dair yeni oyun 17 Kasım 2017 tarihinde resmen çıkacak.

NEED FOR SPEED PAYBACK

Need for Speed Payback oyunu, Need for Speed serisinin yeni bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. E3 etkinliğinin kuşkusuz en fazla merak edilen oyunlarından biriydi… Need for Speed, uzun zamandı araba yarışı oyunları kategorisinde en fazla beğenilen serilerden birisi ve yeni oyunu Need for Speed Payback de 10 Kasım 2017 tarihinde raflarda yerini alacak.

 

CEVAP VER