Popüler oyunlardan Deadpool, lisans sorunları nedeniyle Steam’den bir kez daha kaldırılıyor. 

Günümüzün sevilen oyun ve film serilerinden Deadpool, geçtiğimiz dönemde film versiyonu ile epey dikkat çekmişti. Deadpool esasında bir oyundu ancak geçtiğimiz dönemde ilk filmi çıktı ve epey sevildi. Oyunu da genellikle beğeniliyor.

Deadpool, aksiyon sahnelerinin bol bol olduğu bir yapım olmanın yanı sıra aynı zamanda esprili mizacıyla dikkat çekmişti. Deadpool oyununda da yine ana karakterimiz bir kahraman fakat Batman, Superman gibi oyunların aksine kahramanımızın son derece esprili bir karakteri var ve izleyiciler ile  mizahi yönde bir bağ kuruyor.  Serinin kendisine has bir hayran kitlesi bulunmakta.

Deadpool Lisans Problemleri Nedeniyle Steam'den Kaldırılacak

Steam’de uzun süredir bulunan Deadpool, kimi zaman aniden Steam’den kaldırılması ile dikkat çekmişti. Kaldırıldığında da bir süre sonra geri dönmüştü. İşte şu günlerde yaşanan gelişmeler ile birlikte Deadpool’un Steam’de bir kez daha kaldırılacağı öğrenildi. Ve bu kez Steam’e ne zaman döneceğine daha doğrusu dönüp dönmeyeceğine dahi bir bilgi bulunmuyor.  Steam’den kaldırılmasının altında yatan sebep ise lisans problemleri. Her ne kadar oyunun içerdiği bazı görüntüler ve diyalogların yaş sınırına tabii olduğu düşünülsede esas kaldırılma sebebi lisans konusundaki sıkıntılar.

Deadpool şu an Steam’de %70 indirim ile satılıyor. Eğer almak istiyorsanız acele etmenizi öneririm. Çünkü çok yakında platformdan kaldırılacak.

Steam’ın En Pahalı Yapımları Fiyatlarıyla Adeta Dudak Uçuklatıyor!

CEVAP VER