Agents of Mayhem oyununda da artık Denuvo koruması kullanılmıyor, Yapımcı şirket Volition, Denuvo korumasını oyundan kaldırdığını açıkladı.

Denuvo, ilk çıktığında korsanlara zor anlar yaşattı. Pek çok oyun uzun zaman kırılamadı. Fatat oldukça güçlü ve yeni bir sistem olarak karşımıza çıkan Denuvo dahi günümüzde artık korsanlara karşı koyamıyor. Pek çok oyun hemen kırılıyor ve Denuvo koruması bir işe yaramıyor. Bu sebeplerden oyunlarda artık Denuvo pek önemli değil. Oyun yapımcıları Denuvo’yu kaldırmayı daha doğru buluyorlar.

Şu günlerde bu konu ile ilgili bir gelişme daha yaşandı. Ünlü oyun serilerinden Saints Row’un yapımcısı Volition, bu yıl satışa sunduğu Agents of Mayhem’den Denuvo korumasını kaldırdı. Bu pek rastlanılan bir durum değildi fakat son zamanlarda benzer haberler çok fazla ortaya çıkıyor.

Bundan sonraki süreçte Agents of Mayhem‘de özel bir koruma bulunmuyor. Denuvo korumasının kaldırılmasının altında yatan sebebin de daha fazla kullanıcıya ulaşılmak istenmesi olduğu düşünülüyor. Aynı zamanda Denuvo’nun performans sorunlarına yol açabileceği ihtimali de göz önüne alınmış olabilir.

Agents of Mayhem Bundan Sonra Denuvo Koruması İçermeyecek

Yapımcılar Korsanlara Para Mı Ödüyor?

Bu arada son günlerde oyun dünyasında önemli bir iddia da dolaşıyor. Yapımcıların korsanlar için para ödediği, korsanların da bunun karşılığında oyunları hemen yayınlamadığı iddia ediliyor. Fakat bu iddiaların doğru olup olmadığı konusunda şu an için kesin bir bilgi bulunmuyor.

Planetside 2 Uzun Süre Sonra Türkçe Oldu!

CEVAP VER