Witcher serisinin akıbeti ile ilgili çok önemli açıklamalar var. Serinin geleceği şekilleniyor.

Sevilen oyun serisi The Witcher’da son oyunun çıkışının üzerinden iki yıl geçmesiyle serinin hayranları yeni oyun ile ilgili bir duyuru yapılmasını bekliyor. Serinin yapımcısı CD Projekt, uzun zamandır devam eden ısrarlar sonucunda serinin akıbeti ile ilgili biraz açıklama yaptı. Açıklama, CD Projekt CEO’su Adam Kicinski tarafından yapıldı.

Yapılan açıklamada The Witcher serisindeki üçlemenin üzerine yeni bir oyun gelmesinin pek mümkün olmadığı ifade edildi. Yani üçlemede oynadığımız Geralt ile tekrar oynayamayacağız gibi gözüküyor. Fakat bu üçlemenin dışında seriye bir oyun daha eklenebilir. Bu oyunun ismi büyük bir ihtimalle The Witcher 4 olmayacak ve ana karakteri farklı olacak.

Witcher Serisinin Akıbeti İle İlgili Kritik Bilgilere Ulaştık

Yine The Witcher’ın alışılmış atmosferinde oynayacağız fakat bu defa farklı karakterleri yöneteceğiz. Yine de bu konuda CD Projekt’in henüz son kararını vermediğini belirtelim. Yani ileride bir sürpriz ile de karşımıza çıkabilirler.

Öte yandan Adam Kicinski tarafından çok farklı bir oyuna daha değinildi. Uzun zamandır farklı bir oyun üzerinde çalışan CD Projekt, Cyberpunk 2077 isimli oyunun piyasaya sürüleceğini açıkladı. Bu oyunun The Witcher evreninden bile çok daha geniş olacağına değinildi. Hatırlarsanız The Witcher 3’ün yan görevler ile beraber toplam oynanış süresi 200 saati buluyordu. İşte Cyberpunk 2077 bunun bile üzerine çıkacak.

The Witcher Igni İşareti Hakkında Rehber Yazımız

CEVAP VER