Yeni rehber yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda The Witcher 3 oyunundaki saldırı işaretlerinden Igni hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

İlk olarak tanımını anlatmak ile başlayalım; Igni, karakterimiz Geralt’ın özel güçleri arasındadır. Ateştir ve belli bir alana etkisi vardır. Geralt, macera sırasında bu ateşi kullanarak karşısındakileri cayır cayır yakabilir.

Igni işaretini kullanabilmek son derece basittir. Enerji puanı yükseldiğinde özel güçler arasından Igni işaretini seçip belli bir alana alev atabilirsiniz. Bu alev, bazı yaratıklara karşı çok fazla etki göstermektedir.

The Witcher 3 Igni İşareti Hakkında Bilgiler İçeren Rehber Yazımız

Oyunda bulunan örümcekgiller Igni işaretinden çok etkileniyorlar. Aynı zamanda insanlar için de yine Igni işareti çok etkilidir. Çünkü bu işaret zırh eriten görevi görür ve insanların üzerindeki ağır zırhları yakıp örümcekgiller ailesine mensup yaratıkların kabuklarına büyük zarar verebilir. Belli başlı farklı yaratıklara karşı da yine Igni işareti önemli bir etki göstermektedir.

Öte yandan gaz sıkışmalarını Igni işareti ile kendiniz için bir avantaja da çevirebilirsiniz. Gaz sıkışması olan bir yere veya içi barut dolu olan bir fıçıya doğru Igni işareti yollarsanız patlama meydana gelir. Haliyle o fıçının yada gaz sıkışmasının en yakınındaki düşmanlar büyük zarar görür.

Igni işareti yaklaşık iki metreden etkilidir. Çok uzak mesafeden gönderirseniz etkisi olmaz. Aaard işaretine göre menzili daha kısadır. Birini Igni ile yakmaya başladığınızda işaretinizin kuvvet süresine göre bir süreliğine yanacaktır ve sizinle savaşamayacaktır. Hem canı eksilirken hem savunmasız kalması işinizi kolaylaştıracaktır. Bu yüzden oyundaki en güçlü işaretlerdendir.

The Witcher 3 ISDone.dll Hatasının Çözümü Detaylı Anlatım

CEVAP VER