Steam’de En Pahalı Oyun Ürünleri Fiyatlarıyla Dudağınızı Uçuklatacak!

Steam’de En Pahalı Oyun Ürünleri Fiyatlarıyla Dudağınızı Uçuklatacak!

0
53
Steam'de En Pahalı Oyun Ürünleri Fiyatlarıyla Dudağınızı Uçuklatacak!

Steam platformunda bazı ürünler o kadar pahalıya satılıyor ki dudağınız uçuklayabilir! Yeni içeriğimizde Steam’in en pahalı oyun ürünlerini derledik. 

Steam’de genel olarak pek çok oyun ürünü pahalı. Özellikle popüler oyunlarda bu şekilde fakat bazı ürünler o kadar pahalı ki yok artık dedirtiyor.

Rebellion Anthology En Yüksek Fiyatlı Oyun Paketi!

Rebellion Anthology isimli paket Steam’in en pahalı paketi olarak dikkat çekiyor. Steam’de 463 Dolar’dan satılmakta!

Steam'de En Pahalı Oyun Ürünleri Fiyatlarıyla Dudağınızı Uçuklatacak!

En Pahalı Özel Oyun Karakteri!

Steam’in en pahalı özel oyun karakteri RimWorld ve bu isim tam 370 Dolar’a satılmakta. Yani Türki Lirası ile hesap ettiğinizde bu oyun karakterini satın almanız için 1000 TL’den fazla ödemeniz gerekiyor.

Steam’in En Pahalı DLC’si!

Bildiğiniz gibi Steam’de pek çok DLC paketi de ücretli ve ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Ancak hiç bir DLC bu kadar pahalı olmamıştı! Train Simulator isimli oyunun tüm DLC paketlerinin fiyatı 4.207 Dolar. Haliyle bu paraya Türkiye’de pek çok şey yapılabilir. Türk Lirası ile hesap edildiğinde 10.000 TL’den fazla bir para yapıyor.

Steam’de En Pahalı Oyun İşlemi

EVE Online’da PLEX içeren bir paket tamı tamına 500 Dolar’dan satılmakta. Türk lirası ile hesap edildiğinde 1500 TL’den fazla bir para yapıyor. Haliyle oyun içi işlem için bu kadar para ödemek akıl işi mi pek sanmıyoruz doğrusu.

Steam Özgün Olmayan Oyunlara Karşı Önlem Almaya Başladı

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY