Call of Duty Modern Warfare Remastered oyunu bugün resmen PS4 platformu için satışa çıktı.

Call of Duty serisini oyunlarla az çok arası olan herkes muhakkak biliyordur. Savaş oyunları kategorisinde inanılmaz bir popüleratiye sahip olan Call of Duty Modern Warfare Remastered, sizi pek çok maceranın içerisine sürüklüyor. Oyunun geçtiğimiz günlerde verilmiş, olarak da bugün gösterilmişti. Ve firma, sözünü tutup gerçekten de bugün oyunu PS4 için satışa çıkardı.

FİYATI NE KADAR?

Ürünün fiyatının epey pahalı olduğunu ifade edebiliriz. Call of Duty Modern Warfare Remastered, 164 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Bu fiyat, oyuncular tarafından çok eleştiriliyor çünkü isminden de anlaşılabileceği üzere Call of Duty Modern Warfare Remastered oyunu, Call of Duty Modern Warfare oyununun remastered sürümü yani grafiksel iyileştirmelere uğramış sürümüdür.

Call of Duty Modern Warfare eski bir oyun olduğu için ve o zamanın grafik teknolojisi çok gelişmediği için oyunun grafikleri çok gerçekçi değildi. İşte bu yüzden oyunun yapımcısı aynı oyunu grafiksel yönden daha gerçekçi bir hale getirerek tekrar PS 4 için satışa çıkardı.  Ancak sanki baştan aşağı yeni bir oyunmuş gibi bir fiyat etiketi ile satışa sunulunca oyuncular bu duruma epey tepki gösterdi. Bakalım bu tepki satış rakamlarına da yansıyacak mı?

Oyunların açılmaması – siyah ekran vermesi gibi hataların çözümleri…

CEVAP VER