Assassin’s Creed Rebellion isimli yeni AC oyunu ile klasik AC oyunlarının üzerine adeta toprak atıyoruz. Assassin’s Creed Rebellion, özellikle grafik yapısı ile oldukça farklı bir deneyim yaşamanızı sağlayacak.

Günümüzün en popüler oyun serilerinden biri olan Assassin’s Creed, sitemizde de bildiğiniz gibi sıklıkla yer buluyor. Çok sevilen bir seri olduğu için de yapımcısı sürekli yeni oyunlarını piyasaya sürmeye, seriyi ölümsüzleştirmeye çalışmaya devam ediyor. Hatta Ubisoft tarafından zaman zaman AC sevmeyen, farklı tarz oyun seven kitlelerin de AC’yi sevmesi için uğraş veriliyor. İşte bu uğraşlara örnek olarak gösterilebilecek yeni bir oyun daha Ubisoft tarafından duyuruldu! Oyunun ismi Assassin’s Creed Rebellion…

MOBİL PLATFORM İÇİN ÖZEL ÜRETİLDİ

Assassin’s Creed Rebellion ile ilgili yapılan açıklamaya göre oyun mobil işletim sistemleri için özel olarak tasarlandı. Yani oyunun hedef kitlesi Android ve iOS kullanıcıları… Bu yüzden de taktir edersiniz ki oyunda çok gerçekçi grafikler bulunmuyor hatta şöyle söyleyeyim Ubisoft bu oyunda çok farklı bir grafiksel tema kullanmış. Yukarıda yer alan görselden de bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

AC Rebellion’da 40 adet karakterin bulunacağı ve bu karakterlerin içerisinde Ezio gibi AC tarihine damga vurmuş isimlerin de yer alacağı ifade ediliyor. Aynı zamanda oyunda bir ekip kurup o suikastçi ekibini yönlendirebileceksiniz. Oyunun çıkış tarihi gün olarak açıklanmasada 2017 yılının sonuna doğru çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

AC Origins Oynanış Görüntüleri İçin Tıklayınız

CEVAP VER