Assassin’s Creed serisinin yeni gözbebeği Assassin’s Creed Origins’in Aralık ayı güncellemesine ilişkin önemli bilgilere ulaşıldı.

Ubisoft uzun yıllardır oyun kategorisinde özellikle Assassin’s Creed serisi ile dikkat çekti. Bu seri oldukça sağlam bir hikayeye ve oynanışa sahip olmasına rağmen son zamanlarda eski tadını yitirmesi üzerine Ubisoft seriyi en baştan tekrar dizayn etmeye karar vermişti. Bu doğrultuda karşımıza suikastçi kardeşliğinin kuruluşunu anlatan Assassin’s Creed Origins çıktı.

Assassin’s Creed Origins piyasaya sürülür sürülmez yoğun ligiyle karşılandı ve Ubisoft oyuna olan geri dönüşten memnun. Yani işler tıkırında gözüküyor.  Hala devam eden yoğun ilgi karşısında şirket yeni güncelleme paketleri sunarak oyunu ayakta tutmayı sürdürüyor. Bu defa da Aralık ayı güncellemesi bizlerle buluşacak ve bu güncelleme oyuna ilişkin pek çok hatayı giderirken bazı yeni özellikleri de beraberinde getirecek.

Assassin's Creed Origins Aralık Güncelleme Paketi Hakkında Detaylar

Güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir sürpriz görev eklendi. Bu görev üzerinde yoğun bir çalışma sarfedildi. Öte yandan Horde Modu da oyuna dahil edildi. Düşmanların seviyeleri artık oyuncular ile eşit. Ubisoft, oyuncuların yoğun isteği ile NPC seviyelerinde düzenlemeye gitmeye karar verdi. NPC’lerin sahip olduğu zorluk seviyesi arttırıldı ve yapay zekada ciddi gelişmeler yapıldı. Artık NPC’lerin zırhları çok daha kuvvetli ve hasara karşı çok daha dayanıklılar.

Söz konusu güncelleme genel itibariyle oyuna keyif katacak. Daha zor ve aksiyon dolu bir Assassin’s Creed Origins ortaya çıkacak.

Assassin’s Creed 3 Oynanış Taktikleri

CEVAP VER