Ubisoft, The Division oyunu ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Oyunun gidişatından memnun olan şirket, oyuna vereceği desteği bir yıl daha arttırdığını açıkladı. 

Her geçen gün oyuncu sayısı hızla artan The Division geç açıldı ancak tam açıldı. Bu oyun sayesinde e-spor kategorisine dahil olan Ubisoft, oyun ilk piyasaya sürüldüğünde iki yıl kadar destek vereceğini açıklamıştı. Fakat oyunun çok beğenilmesi ile birlikte yeni bir açıklama yaptı.

Oyun 2015 yılında piyasaya sürüldüğü için şu günlerde iki yıllık destek süresi sona eriyor. Fakat oyuna olan talepten çok memnun kalan Ubisoft, iki yıllık desteğe bir yıl daha ekledi. Böylece oyuncular bir yıl daha harika bir deneyim yaşayabilecek, güncel ve zenginliklerle dolu bir oyunun tadını çıkarabilecekler.

Ubisoft, Tom Clancy's The Division'ı Bir Yıl Daha Destekleyeceğini Açıkladı

Oyuna Kayıtlı Oyuncu Sayısı Da Açıklandı

Ubisoft, yaptığı açıklamada aynı zamanda bir konuya daha değindi. Oyunu kaç kişinin satın aldığını açıkladı. Belirtilen rakamın yüksekliği ise epey dikkat çekti. Ubisoft, yaptığı açıklamada oyunun 25 milyon kadar satıldığını ifade etti.

Oyun İçi Satın Almalar Da Bulunuyor

The Division oyununda haritalar ücretsiz olarak sunulmakta fakat yeni operasyoncular için para ödemek gerekli. Oyunun fazlaca tuttuğu düşünülürse satın almalar daha da yaygın bir hale getirilebilir. Bu da geçtiğimiz dönemde olduğu gibi oyuncuların tepkisini çekebilir.

Star Citizen’de Artık Sanal Arsalar Satılıyor!

CEVAP VER