Sevilen hayatta kalma oyunu ARK: Survival Evolved, sürpriz bir şekilde büyük bir indirim aldı. Oyuna kısa süreliğine çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Günümüzde çok sayıda hayatta kalma oyunu var fakat ARK: Survival Evolved kendisini bunlardan sıyırmayı başarabilmiş.  Geçtiğimiz yaz piyasaya sürülen ve büyük beğeni alan oyun, şu an Steam’de Hafta Ortası Çılgınlığı indirimleri kapsamında %67 indirim aldı. İndirim ile birlikte oyunun fiyatı sadece 29.37 TL oldu.

Oyun ile ilgili bir diğer ilgi çekici indirimde Season Pass indirim oldu. Şu an ARK: Survival Evolved’in Season Pass paketi, oyunun kendisinden daha pahalı bir fiyattan satılıyor. Fakat oyunun Steam sayfasında hem orjinali hem de Season Pass paketi beraber satılıyor ve üstelik %50 indirimli olarak sunuluyor. Böylece hem Season Pass hem de oyunun kendisine %50 indirimle 69.27 TL’ye sahip olabiliyorsunuz. Season Pass sayesinde oyun için çıkacak olan ek paketlerden de ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz.

Kampanyanın belli bir geçerlilik süresi bulunuyor. 23 Şubat akşamı kampanya sona erecek. Bu nedenle acele etmenizi öneririz.

ARK: Survival Evolved Oyunu Kısa Süreliğine İndirimde

Bir adada mahsur kalan iki kişi var. Bu iki kişiden birisi kadın diğeri erkek ve ıssız adada yaşayan çok sayıda yabani hayvan ve daha önemlisi yırtıcı devasa dinozorlar var. Bu adada zorlukların üstesinden gelip hayatta kalabilmek ve insan zekasını kullanarak bir medeniyet inşa edebilmek temel hedefleriniz.

GTA 5’e 4K Özel Sürümü Geliyor!

CEVAP VER