Dünyaca ünlü yarış oyunu Burnout Paradise’ın remastered sürümü çıkacak. Paradise şehrine tekrar yolculuk edeceğiz. 

Yarış oyunları çok büyük bir tutku ve özellikle 2005-2010 yılları arasında çok fazla ilgi görmüştü. O dönemin ışığı en çok parlayan oyunlarından biri de Burnout Paradise oyunuydu. Şimdi büyük efsane bir kez daha karşımıza çıkıyor.

22 Ocak 2008 tarihinde piyasaya sürülen Burnout Paradise, oyuncular tarafından çok sevilmişti ve uzun dönem oynanmıştı. Günümüzde hala kendine has bir kitlesi olan Burnout Paradise’ın eilden geçirileceği öğrenildi. Burnout Paradise, tamamen yenilenmiş haliyle tekrar piyasaya sürülecek.

Burnout Paradise Remastered Versiyonu Geliyor

EA Games, yayınladığı yeni bir video ile Burnout Paradise için remastered sürümün geleceğini duyurdu. Hatta söz konusu sürüm ile ilgili bir fragman dahi yayınlandı. YouTube platformuna paylaşılan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Remastered sürümde 4K çözünürlükte oyun oynayabileceksiniz. Üstelik 4K çözünürlükteyken 60 FPS’e kadar çıkabileceksiniz. Tabii bu donanımlarınız yeterli seviyedeyse mümkün olacak.Videodan yola çıkarak oyunun çok güzel grafiklere sahip olacağını söyleyebiliriz.

Remastered sürümün ne olduğunu bilmeyenler için de kısa bir özet geçeyim: Grafik açısından günümüzün grafik teknolojisinden uzak olan eski oyunların günümüzün grafik teknolojisi kullanılanarak yenilenmiş halidir. Bu açıdan bakıldığında remastered bir oyunun orjinaline göre çok daha güzel gözükmesi gerekir.

Burnout Paradise’ın yenilenmiş versiyonu 16 Mart 2018 tarihinde hem bilgisayarlar hem oyun konsolları için çıkacak.

CEVAP VER