Yeni Assassin’s Creed oyunu ile ilgili olarak sürpriz bazı gelişmelere ulaşıldı. Yeni Assassin’s Creed, bu yılın sonlarına doğru raflarda yerini alacak gibi gözüküyor!

Oyun dünyasında her zaman büyük bir öneme sahip olan Ubisoft, Assassin’s Creed serisi ile tabiri caizse turnayı gözünden vurmuştu. Çıkardığı ilk oyun ile dikkatleri üzerine çeken Ubisoft, zamanla Ezio’nun üçlemesini bizlere sunmuş ve büyük bir hayranlık uyandırmıştı. Assassin’s Creed serisi orjinal bir seri olmanın yanında aynı zamanda hem grafik, hem oynanış olarak tatmin ediciydi. Ancak bu seriye son yıllarda nazar değdi. Hikaye türetme, hikayeyi kullanıcıya aktarma konusunda büyük sıkıntılarının olduğu gözlemlenen Ubisoft, hikayeyi iyi sunamayınca oyuncuların kafası karıştı ve açıkçası son oyunları da pek iç açıcı değildi. İşte Ubisoft, bu yüzden yeni bazı değişikliklere gidiyor.

BU YIL SERİNİN KÖKLERİNE İNEBİLİRİZ

Ortaya çıkan sızıntılara göre bu yıl piyasaya sürülecek olan yeni oyunun ismi Assassin’s Creed Origins olacak. Assassin’s Creed Origins, serinin köklerine yani ilk zamanlara dönüp, Assassin’s Creed serisindeki o büyük suikastçi kardeşliğinin nasıl kurulduğunu anlatacak.

Hatta yukarıda yer alan görselde de oyuna dair bir resim sızdrıldığını görüyorsunuz. Fotoğrafda çok eski zamanlarda geçen bir Assassin’s Creed oyunu oynayacağımız açıkça belli oluyor. Suikastçi amblemli eski bir kalkan ve mızrak dikkat çekiyor.

Assassin’s Creed VR hakkında gelişmeler için tıklayınız.

CEVAP VER