Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamıyor Hatası Çözümü

Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamıyor Hatası Çözümü

0
624
Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamıyor Hatası Çözümü 2

hatasının çözümünü bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Genelde bilgisayarımıza bir oyun, program kurarken adımları yeterince iyi takip etmediğimizde oluşan pek çok sorun vardır. Yana yana yapılandırmanın doğru olmadığını bir uygulamayı açarken gördüğümüzde bu durum da kesinlikle aynı sorunla ilişkilendirilebilir. Çünkü büyük bir olasılıkla program yükleme aracında yan uygulamaları kurmamışsınızdır veya doğru kurmamışsınızdır. Diğer bir ihtimalse uygulamanın yüklenirken gerekli olabilecek yan uygulamaları da bilgisayarınıza yüklememesidir.

microsoft-1

MİCROSOFT VİSUAL KONTROLÜ

Yan yana yapılandırması doğru olmadığından uygulamanın başlatılamadığını ifade eden hata Microsoft Visual ile ilgilidir. Microsoft Visual C C C + yazılımlarından bazıları sisteminizde eksik olabilir. Hatanın sebebi de budur. Bu sorunu düzeltmeniz için yapmanız gereken şey bilgisayarınızın program ekle veya kaldır kısmını ziyaret etmenizdir. Ardından karşınıza çıkan bölümde yapmanız gereken şey Microsoft Visual C C C + yazılımlarının tamamının kurulu olup olmadığını kontrol etmenizdir. Microsoft Visual C C C + 2005’ten 2012 yılına kadar tüm yazılımları edindiğinizde genelde sorun çözülür. Edinmek için de Microsoft’un sitesini ziyaret ederek rahatlıkla ücretsiz bir biçimde indirebilirsiniz.

BİT HUSUSU SİZİ YANILTABİLİR

Genellikle Microsoft Visual C C C + yazılımlarının x64 ve x86 sürümleri bulunmaktadır ve sizin sahip olduğunuz işletim sistemine uygun olanı tercih etmeniz gerekir. Ancak örneğin 64 bit işletim sisteminde x86 Microsoft Visual dahi gerekebiliyor. Bu hususa dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY