Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte için geliştirilen oyunların sayısında da ciddi bir artış gözlemleniyor. Steam’e eklenen farklı türlerde onlarca oyun, VR dünyasına adım atmak isteyenleri cezbediyor. Kaçırmış olma ihtimalinize karşı sizler için derlediğimiz bu hafta çıkan oyunların listesine mutlaka göz atın.

VR Dungeon

HTC Vive ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz VR Dungeon oyunu, sevdiklerinizle birlikte çok oyuncu oynayabilmeniz mümkün. Takımınızı oluşturduktan sonra nesne bulmaya çalışın ve içinde bulunduğunuz zindandan çıkmayı başarın.

Oyunun ücreti: 4.99$

I Hate Santa

Yılbaşına özel geliştirilen “Noel Baba’dan nefret ediyorum” isimli bu oyunda üzerinize doğru gelen küçük çocuklara kar topuyla saldırmanız gerekiyor. Dalga dalga şeklinde gelen çocukları püskürtmeyi başarırsanız oyunu tamamlayabilirsiniz.

Oyunun ücreti: 2.99$

Theme Park Studio

Pantera Entertainment tarafından geliştirilen bu oyunda HTC Vive’ı kullanarak kendi lunaparkınızı oluşturabilmeniz mümkün. Steam Workshop entegrasyonuna da sahip olan oyunda diğer oyuncular tarafından geliştirilen haritaları kullanabilir, tamamen göz zevkinize uygun tema parkları inşa edebilirsiniz. Yalnız fiyatı birazcık tuzlu.

Oyunun ücreti: 22.99$

Locked In VR

Terk edilmiş bir dişçinin odasında kapana kısılmış şekilde gözlerinizi açıyor, odadaki bulmacaları çözerek kendinizi kurtarmaya çalışıyorsunuz. Sizi buraya hapseden kişinin amacı ne, bilmiyoruz. Her ne kadar kendisi ortalıkta gözükmüyor olsa da birazdan gelip sizi öldürebilir. Şuanda indirimle satıldığı için korku ve gerilim temalı VR oyunlarını seviyorsanız kesinlikle Locked In VR’ı kaçırmayın

Oyunun ücreti: 5.39$

CEVAP VER