Çok sevilen Rocket League oyununn yapımcısı Psyonix, yeni bir yayınlayacağını resmen duyurdu. Oyuncuları heyecanlandıran Starbase ARC isimli  daha çok uzayda geçecek. Önümüzdeki hafta yayınlanması beklenen güncellemeyle birlikte oyuna yeni bir saha ve premium savaş aracı da eklenecek. The Vulcan isimli bu aracı satın almak isteyen oyuncuların 1.99$ ödeme yapması gerekecek.

Oyun dinamiğine yeni öğelerin eklendiği güncellemeyle birlikte özel antrenman modu da aktif hale geliyor. Buna göre oyunda kendinizi daha da geliştirmek için bilgisayara karşı mücadele edebilmeniz mümkün olacak. üzerinden oyunu satın aldığınızı takdirde de Workshop’e bağlanan Unreal Engine 3 SDK sahipleri kendilerine özel bölümler oluşturma fırsatını elde edecekler.

Rocket League oyunu PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için yayınlanmış durumda. Starbase ARC güncellemesi ise takvim yaprakları 7 Aralık’ı gösterdiğinde oyuncuların kullanımına açılacak.

“Starbase ARC ismi nereden geliyor?” diye sorduysanız, bu soruyu soran ilk kişi değilsiniz. Oyunun yapımcısı Psyonix tarafından yapılan açıklamaya göre Starbase ARC ismi, aynı şirket tarafından üretilen ARC Squadron ismindeki mobil oyundan esinlenilmiş. Oyun uzayın derinliklerindeki bir gezegende gerçekleştiği için efektler de uzay temasını yansıtır şekilde hazırlanmış. Örneğin gol attığınızda lazer ateşleri etrafa saçılıyor. Maç yaparken göğe baktığınızda birbiriyle savaşan uzay gemilerini görebiliyorsunuz. Tüm bunlar muhteşem bir Rocket League deneyimi için gerekli atmosferin oluşmasını sağlayan unsurlar arasında yer alıyor.

CEVAP VER