Oyuncuların en sevdiği popüler yarış oyunları arasında yer alan , bu gece yarısına kadar One kullanıcıları tarafından ücretsiz indirilebilecek! Yılbaşına özel olarak oyunu ücretsiz indirime sunan yapımcılar, üyeliğine sahip olan tüm oyuncular bu kampanyadan yararlanmaya davet etti.

Forza Motorsport 6 ücretsiz nasıl indirilir?

Oyunu indirmek için yapmanız gerekenler çok basit. Hemen tarayıcınızdan xboxkazandiriyor.com/live adresini ziyaret edin ve e-posta adresinizle birlikte oyuncu isminizi (gamertag) yazın. Gönder butonuna basmanızla birlikte 30 gün içinde tarafınıza oyunu indirmek için gerekli olan kod ulaştırılacaktır. Bu kod sayesinde ücretsiz olarak Forza Motorsport 6’ı indirip oyun kütüphanenizde saklayabilirsiniz.

Kurallar neler?

Aslında oyunu ücretsiz indirmek için pek de ciddi bir kısıtlama yok. Yalnızca Xbox Live Gold üyeliğinizin 1 haftadan fazladır aktif olması gerekiyor. Bir de verdiğiniz gamertag ve e-posta bilgilerinin doğru olması şart tabii. Elinizi çabuk tutmanızda fayda var, çünkü kampanya bu gece yarısına kadar geçerli.

Neden ücretsiz?

Xbox Türkiye ve Aral işbirliğince gerçekleştirilen bu kampanya sınırlı bir süre için geçerli. Üstelik yalnızca Xbox Live Gold üyeliğine sahip olan kullanıcılar Forza Motorsport 6‘yı hiçbir ücret ödemeden indirebiliyorlar. Yani tüm Xbox One sahiplerinin kullanımına açılmış bir kampanya değil.

Şuan yurtdışından birçok Xbox One kullanıcısı bölgesel kısıtlama olmadığı için bu yolla Forza Motorsport 6‘yı ücretsiz indirmek için harekete geçti bile.

CEVAP VER