, geçtiğimiz dönemde duyurulan indirilebilir içerik konsol oyuncularına sunuldu. Bu indirilebilir içerik ile birlikte oyuna birçok isim eklenirken, eski nesil konsollarda hatırlandı.

2K şirketi, WWE 2K17 için NXT Enhancement Pack adlı içeriğini Playstation 4 ve Xbox One için özel olarak yayınladığını belirterek paket ile Apollo Crews, Nia Jax ve Shinsuke Nakamura’ya erişebilirken bunun yanı sıra bu pakette MyCareer modunda NXT arenasına mücadele ederken kazanılan puanlara yüzde 50 bonusta eklenecek.

wwe2k17-2

Aynı zamanda bu paket ile NXT’ye Apollo Crews, Nia Jax ve Shinsuke Nakamura eklenirken, eski oyun konsolları unutulmayarak PlayStation 3 ve Xbox 360 oyuncuları için ise “NXT Legacy Pack” adlı bir indirilebilir içerik yayınlandı. Bu paket indiren kullanıcılar da aynı PS4 ve Xbox ONE için yayınlanan NXT karakterleri ile oyunu oynayabilecek iken bu konsollar MyCareer’da hiçbir bonus alamayacak.

2K firması her ne kadar bu hareketiyle “adam kayırmış” gibi görünse de esasında parayı veren düdüğü çalar mesajı vererek %50 bonusu sadece oyunu ve konsolu daha pahalı olan kullanıcılara sundu. Tabii ki grafikleri tartışmaya da hiç gerek yok.

CEVAP VER