Bu hafta içinde yayınlanması beklenen için ilk inceleme puanları yayınlandı. İlk oyuna göre daha yüksek bir puan alan oyun, neredeyse her kesim tarafından beğenilmiş durumda.

‘un 2012 senesinde iddaalı bir şekilde duyurup, çıkışını yapan Watch Dogs, verilen tarihe uymayarak 2014 senesinde ancak çıkışını yapmıştı fakat iddaalı konuşmaların ve haberlerin getirdiği beklentiyi karşılayamamıştı. Bunun üzerine tüm oyuncular da hayal kırıklığı yaşanmıştı.

Oyun basınındaki iddialı konuşan ve verdiği sözleri tutamayan Ubisoft, videolardaki gibi grafik kalitesine oyunda hem ulaşamamış hem de oyunda birçok optimizasyon sorunu yaşanmıştı.

Ubisoft, Watch Dogs‘un yanı sıra hemen arkasından Asssassin’s Creed Unity oyunu ile yine bir hayal kırıklığı yaşatmış hatta arkasından çıkardığı Far Cry 4 ile de eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

watchdogs

Bu başarısızlıklardan sonra Far Cry ve Assassin’s Creed oyunlarına ara verdiğini söyleyen Ubisoft, tüm olanaklarını Watch Dogs 2 için kullanacağını açıklamıştı.

Bunun üzerine henüz oyun çıkmadı ancak erken erişime sahip olan oyun değerlendiricileri, son yılların en yüksek puanlarını bu oyuna verdiler.

İşte o puanlamalar;

Polygon – 8
GameReactor – 9
SegmentNext – 9
IGN – henüz inceleme aşamasında
Eurogamer Italy – 8
God is a Geek – 9
We Got This Covered – henüz inceleme aşamasında
GameSpot – henüz inceleme aşamasında
IBTimes UK – 4.5/5
The Sixth Axis – 9
USGamer – henüz inceleme aşamasında
Xbox Achievements – 8.5
Pocket Lint – 4/5
GamesRadar+ – henüz inceleme aşamasında
Forbes – 9
Metro – 8
Attack of the Fanboy – 4/5

CEVAP VER