oyunun incelenmesinde biraz geçen seneki oyunlara bakarak yorum yapmak gerekirse ve 2K15 te olan maalesef WWE 2K17 de yok.

2K Showcase özelliğinin çıkarılmasından sonra oyun içerisinden satın alınabilir birçok eşya, karakter ve şampiyonluk sistemi değişmiştir. Peki, 2K Showcase gidince her şey çok mu kötü oldu yani yerine hiç bir şey mi eklenmedi? Tabi ki hayır. Özel görevleri geçerek açtığımız karakter ve eşyaları 2K Showcase özelliği olmayan WWE 2K17 de kazandığımız VC ler ile istediğimiz kadar limitsiz bir şekilde alabiliyoruz. Edge açmak için bir sonraki görevi bekleyip geçmemize gerek kalmıyor. Ana menüden girip istediğiniz karakteri açabiliyorsunuz bu özellikte 2K Showcase varken olmayan bir özellikti.

WWE 2K16 da kariyer modun da maç puan sistemi varken bu seneki WWE 2K17 de bütün modlarda maç puan sistemi mevcut. Klasik, kariyer ve Universe modun da kazandığınız VC birimleri aynı olup bunları yeni şeyleri aktif etmek için kullanabiliyorsunuz. Ana güreşçi kadrosunda eksik bulundurmayan WWE 2K17 ye eklenen NXT güreşçileri de göze çarparken efsane güreşçilerin yer almaması ufak bir eksiklik olarak gözüküyor.

Dışarıdan değişmiş gibi gözükse de temeli aynı olan Universe mod’da ise istediğiniz güreşçileri seçtikten sonra düşmanlık uzunluğunun da ayarlanması sonucu ortaya çıkardığınız senaryoya istinaden kendi WWE dünyanızı yaratmış oluyorsunuz. Görsel açıdan değişiklikler gözleri ciddi anlamda yorsa da oyuna ayrı bir hava katmış gözüküyor.

CEVAP VER