WRC 6 incelemesi

WRC 6 incelemesi

0
375
WRC 6 incelemesi 1

Yüksek hızla hareket eden performanslı araçlarla en keskin virajlara girmenin heyecanını yaşamak isteyen PlayStation 4 sahipleri son dönemde oyununa büyük ilgi gösteriyor. Hem zorlu, hem de inanılmaz eğlenceli olan WRC 6 oyununun detaylı incelemesine yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Birçok rakibi var

Oldukça niş bir alan olan ralli oyunları arasında RIDE 2, WRC 4 ve Dirt Rally de bulunuyor. Son dönemde piyasaya hızlı bir giriş yapan WRC 6‘ya olan ilgi ise hala daha taze. Özellikle Dirt Rally’ye kıyasla başlangıç oyuncularına daha çok hitap eden WRC 6’nın birçok farklı zorluk seviyesi bulunuyor. Eğer profesyonel değilseniz, araç kontrolünü daha da kolaylaştırabilmeniz mümkün.

Çok fazla bölüm mevcut

Dünyanın farklı noktalarında konumlandırılan onlarca bölüm de WRC 6’daki yerini almış vaziyette. Barcelona gibi zorlu parkurlarda yüksek hızlara ulaşabilir, yarışı en kısa sürede bitirerek bir sonraki bölüme geçiş yapabilirsiniz. Ancak geceleri ve yağışlı havalarda yapacağınız yarışların hiç de kolay olmayacağını söylememiz gerekir. Görüp görebileceğiniz en heyecanlı ve zorlu yarışları bu hava şartları altında yapmanız eğlenceli olacaktır.

Detaylara gereken önem verilmiş

Oyundaki ses tasarımı gerçekten muhteşem. Her aracın farklı devirlerde verdiği motor sesleri özenle kayıt altına alınmış. Kaza yaptığınız zaman oluşan hasar modellemeleri de gayet başarılı. 30 FPS gibi akıcı grafik seviyesine zorlanmadan çıkabilen WRC 6 oyununu oynarken siz de zamanın nasıl akıp geçtiğini unutacaksınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY