Oyuncuların yeni gözdesi Wolfenstein II: The New Colossus, multiplayer mod içermiyor. Oyunun yapımcısı bu konu ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Bildiğiniz gibi günümüzde piyasaya sürülen bazı oyunlar hikaye bazlı, bazıları ise rekabetçi tarzda oluyor. Multiplayer kısmını düşünen yapımcılar genellikle Counter Strike, PUBG gibi daha çok oyuncular arası rekabetin ön planda olduğu ouynlar ile karşımıza çıkıyorlar. Fakat Wolfenstein II: The New Colossus oyunu hikaye bazlı bir oyun ve bu yüzden de multiplayer modu çıkmayacak.

Wolfenstein II: The New Colossus Multiplayer Modu İçermiyor

Wolfenstein II için multiplayer modunun gelip gelmeyeceği yönünde çok fazla soru gelmesi üzerine oyunun yetkili ekibi tarafından bazı açıklamalar yapıldı. Açıklamada Wolfenstein II: The New Colossus oyununda multiplayer moduna yer verilmeyeceği net bir dille ifade edildi. Bunun sebebi olarak ise ekip; Oyunun hikayesinin oldukça kaliteli olduğunu ve hikaye yönüne çok güvendiklerini belirtiyor.

Yapılan açıklamalara göre ekip, sırf daha fazla satılsın diye oyuna bir multiplayer modu eklemeyi uygun bulmuyor. Her ne kadar hikaye bazlı bir oyun olsada bir FPS oyunu için multiplayer modu görmemeye hiç alışkın değiliz. Wolfenstein serisi ise ısrarla tekli oyuncu modu geleneğini devam ettiriyor. Bunu daha önce piyasaya sürdükleri oyunlarda da yapmışlardı.

Oyunun tam inceleme puanları bir iki gün içerisinde ortaya çıkacaktır. Bakalım hikaye ve oynanış olarak gerçekten de çok kaliteli bir yapım ile karşılaşacak mıyız? Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Wolfenstein 2 Oynanış Videosunu İncelemek İçin Tıklayınız

CEVAP VER