efsanesinin yapımcısı, yeni popüler oyunlardan ’ın yapımcısını başarılarından ötürü tebrik etti.

Oyun dünyasında yıllardır devam eden yoğun rekabet, büyük firmaların giderek artmasıyla daha da çoğaldı. Mesela The Witcher oyununun yapımcısı olan şirket CD Projekt Red, devlet gücünü de arkasına aldı ve başarılı yapımlarına yenilerini katmak için daha güçlü mali kaynaklar edinmiş oldu. Oyun şirketlerine gelen mali destek Steam gibi platformlar sayesinde de giderek artıyor ve bu da daha kaliteli yapımları karşımızda bulmamıza neden oluyor.

Son günlerde oyun dünyası Horizon Zero Dawn isimli yeni bir yapıma kilitlenmiş durumda. YouTuberlar şuan da bu oyunu hararetle oynuyor ve ilk olarak tamamlayıp YouTube platformuna yüklemek için büyük çaba sarfediyorlar. Yani oyun şuan da hem çok izleniyor hem de çok oynanıyor.

Oyun şuana kadar çok başarılı bulundu. Ancak en dikkat çeken şey The Witcher ekibinin, Horizon Zero Dawn oyununun tür olarak kendilerine ciddi bir rakip olmasına rağmen tebrik etmiş olmaları. Hatta The Witcher ekibi, The Witcher serisinin kahramanı olan ile Horizon Zero Dawn serisinin kahramanı olan ’un aynı karede yer aldığı bir çizim yaparak bunu paylaştı. Söz konusu görseli aşağıdan görebilirsiniz.

İşte The Witcher ekibi, Horizon Zero Dawn oyununu şu görselle kutladı ve başarılardan ötürü tebrik eden de bir mesaj yayınladı ;

CEVAP VER