Ghost Recon serisinin son oyunu Ghost Recon Wildlands, satış rakamlarında büyük bir başarı elde etmeyi başardı.

Ünlü oyun üreticisi Ubisoft, alanında çok iyi bir seri olan Ghost Recon oyun serisini üretmeye başlamıştı. Ubisoft’un bu serisi oyuncuların gözdesi olsada esasen  satış rakamları çok da yüksek değildi. Ancak Ghost Recon Wildlands oyunu ile Ubisoft büyük bir sürpriz yaşattı.

Pek çok ülkede Ghost Recon Wildlands oyunu haftanın en fazla satan oyunlarında zirveye oturmayı başardı.  Özellikle İngiltere’de Ghost Recon Wildlands oyununa çok yoğun bir ilgi var.

Yayınlanan haftanın listesinde Ghost Recon Wildlands oyunu birinci sırada yer alırken ikinci sıra ise Horizon Zero Dawn isimli ünlü Playstation 4 oyununun oldu. Listenin üçüncü sırasında ise The Legend of Zelda oyunu yer almakta.

Ghost Recon Wildlands oyunu ile ilgili biraz hafızamızı tazeleyecek olursak ; Ghost Recon Wildlands, sahip olduğu gerçekçi grafikleri ile adından epey söz ettiren bir oyundu. Savaş arenasında özellikle taksiksel ekip oyunu anlamında çok başarılı bir oyun olan Ghost Recon Wildlands, aynı zamanda gerçekçi vuruş hissi ile , animasyonları ile bizleri etkilemeyi başarmıştı. Oyun piyasaya sürülmeden önce reklamı da çok iyi yapıldı. Haliyle hem çok beklenen, hem de bu beklentileri iyi karşılayabilen bir oyun oldu.

CEVAP VER