Warriors’ Wrath oyunu için kullanıcılara ücretsiz sunular bu pakette, becerilerinizi düşmanlar üzerinde test edebiliyorsunuz.

Hiçbir ekstra yok sadece dümdüz eylem yani..

Oyunun bu versiyonu ise o kadar rahat, o kadar eğlenceli ki stres atmak istediğim zamanlarda girip eğleniyorum. Ücretsiz olarak sunulan bu paketi almak için öncelikle haliyle Warriors’ Wrath oyununu satın almanız gerekiyor. Warriors’ Wrath ise Steam’da 13 lira. Ama durun, Warriors’ Wrath + BanHammer + Burgers oyunlarının tamamı bir paket içerisinde %45 indirim ile 13 lira 75 kuruş. Yani 75 kuruş daha verip bu avantajlı teklifi alıp 3 oyuna birden sahip olabiliyorsunuz.

warriors-wrath-evil-challenge2

Ortalama bir bilgisayara sahip herkesin oynayabileceği oyunda verdiğimiz paraya değiyor mu kendi kararımız ancak ben şimdi olsa bu paraya tekrar alırdım sanırım.

Oyunda uzun süre geçirdim ve ara ara bu paket sayesinde oyuna tekrar giriyorum. Kontrollerde biraz sıkıntı olduğunu söyleyebilirim ve içeriği de pek orjinal değil. Oyunun arayüzü de işlevsiz kalıyor bana göre tasarımı da zevksiz birinin elinde çıkmış zaten. Oyun ana hatlarıyla flash oyun gibi gözüküyor. Grafik üzerine pek uzmanlaşmış biri olmasam da bu gayet anlaşılıyor. Hayatta kalma amacınız rastgele bir hayvanı öldürerek yemek yemek. Oyundaki tek amaç bu diyebilirim. İnşaat da yapabiliyoruz fakat çok gereksiz görünüyor ilk etapta, tasarımı sevenler deneyebilir tabii.. Birden fazla karakter yaratırsanız, bir karaktere bir görevi yaptırırsanız ikinci karakter aynı görevi yapamıyor böyle de bir saçmalığı var oyunun.

CEVAP VER