Düşük fiyatlı, şu aralar 11 liraya Steam’da bulabileceğiniz oyunun ekstra olarak Mac sürümü de mevcut. Bu düşük bütçeli oyunlarda görmediğimiz bir olaydı. Oyun parlak bir fikir üzerine dizayn edilmiş ve teması da gayet hoş. Vereceğiniz paraya değer diyebilirim rahatlıkla..

Giriş bölümünde mümkün olduğunca bilgi var, istemediğiniz kadar yani. Gerçek anlamda istemediğiniz kadar. Bu yüzden hiçbirini okumadım diyebilirim. Oyun içinde birçok hata da bulunuyor ayrıca.

home-behind

İngilizce dil paketi yayınlandı ancak içinde Çince kelimeler unutulmuş. Oyunun dillerinden bahsetmişken, İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Portekizce ve Brezilya Portekizcesi gibi 6 farklı dil desteği var. Tüm bu dil desteklerinde arayüz ve altyazı desteği sağlanırken hiçbirinde seslendirme desteği bulunmuyor. Bunun yanı sıra Türkçe, oyunda desteklenen diller arasında değil maalesef..

18 Ekim’de gelen güncelleme ile birçok yeni dövüş özelliği geldiğinde bahsediliyor ancak aman aman bir değişiklik göremedim.  Bunun yanı sıra yolculuğun süresini de azaltarak en azından başta olduğu gibi oyuncuyu sıkmıyor. Bazı öğelerin de sayısı arttırıldı. Düşmanların zorlukları da gerçekçi olacak biçimde düzenlendi ve bir kısım bug düzeltildiği söylense de ben halen bug yakalayabiliyorum.

Bu değişiklikler bana göre oyunu büyük ölçüde etkilemese de en azından daha oynanabilir bir hale getirdi. Bahsettiğim gibi, 11 liraya güzel bir oyun ve pek pişman olunacağını sanmıyorum.

CEVAP VER