Sevilen oyun olan ’ın yeni oyunu olan ’nin çıkışına oyunseverler gün sayıyor. Merakla beklenen oyununun final fragmanı yayınlandı!

Sevilen oyun olan Titanfall bilindiği gibi Microsof ile anlaşmaları sebebiyle sadece PC ve Xbox oyun konsoluna çıkmıştı. Titanfall’ın yeni oyunu şimdide Playstation 4 kullanıcıları için çıkacak.
Bang Bang Efsanesi Geri Dönüyor!
Call of Duty‘nin de yapımcılarından olan ReSpawn tarafından geliştirilen Titanfall 2 artık sonunda piyasaya çıkacak. Yeni oyun Playstation 4 sahipleri için de çıkacak. Oyunun çıkış fragmanıda sonunda yayınlandı. Merakla beklenen Titanfall 2 fragmanında 1966’nın ünlü parçası Bang Bang seçilmiş. Kill Bill Vol.1 ile yeniden ünlenmiş olan Bang Bang Titanfall 2 ile birlikte yeniden gündeme geldi.
Oyunun Senaryosunun İlk 15 Dakikalık Videosu Yayınlandı! 
Titanfall 2’nin fragmanında Titan ve pilot arasındaki sıkı dostuk işleniyor. Oyunun yayınlanan videosu oyunun ilk 15 dakikasını konu ediyor. Bu video 1080 piksel / 60 FPS değerinde kullanıcılar tarafından izlenebiliyor. Oyunun videosunda sürekli olarak aynı sahneler işleniyor. Titanfall 2 oyunun önümüzdeki cuma Playstation 4, PC ve Xbox One platformlarına çıkacak. Son olarak oyunun Sony’nin yeni oyun konsolu olan Playstation 4 Pro desteği de bulunacak. Titanfall 2 oyununun  merak edilen fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER