Sony’nin geliştirdiği isimli platformu için hazırlanan  oyunu nihayet satışa çıkıyor! Yarın, yani 16 Şubat tarihinde Japonya’da PlayStation Mağazası’na eklenecek olan oyunun fiyatı 21,7$ olarak belirlendi.

Hatırlanacağı üzere VR Tennis Online oyunu ilk kez geçtiğimiz yıl Mart ayında Oculus Rift platformu için yayınlanmıştı. Aradan geçen süre zarfında PlayStation VR’a da uyarlanan oyunda kumandaları kullanarak tenis oynayabilmek mümkün.

Geliştirici firma Colopl tarafından yapılan açıklamada VR Tennis Online oyununun özellikleri de olanca detayıyla açıklandı. Buna göre Colopl’un bu yeni oyununda baştan aşağıya elden geçirilen muhteşem bir çevirimiçi müsabaka altyapısı yerini aldı. Toplam sekiz farklı karakterden istediği herhangi birini seçebilen oyuncular, strateji ve macera oyunlarında ne kadar yetenekli olduklarını sergileme fırsatını elde edecekler.

Eğer çevrimdışı kariyer modu sizi yeteri kadar tatmin etmediyse dünyanın herhangi bir ülkesinden onlarca farklı oyuncuyla canlı müsabaka gerçekleştirebilmeniz de mümkün. Uluslararası başarı sıralama tablosunda üst sıralara yükselmek için çıktığınız maçlardan galibiyetle ayrılmanız gerekiyor.

Seçebileceğiniz her bir karakterin kendine özgü yetenekleri var. Önce basit vuruş tekniklerini öğrenecek, daha sonra gizli yetenekleri aktifleştirebileceksiniz. Çevrimiçi oynarken sizinle aynı seviyede oyuncular karşınıza çıkacak. Daha güçlü oyuncularla karşılaşmak için seviye atlamanız gerekecek.

VR Tennis Online oyununun YouTube’da yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Sizce de gayet başarılı bir olmamış mı?

CEVAP VER