Naugty Dog, Uncharted serisinin son oyununu da Türkçe dil desteği ile sunacağını, resmi Facebook adresinden açıkladı.

Ünlü tüzel kişiliklerden Naugty Dog, bilindiği üzere uzun bir zamandır Uncharted serisi ile karşımıza çıkmakta. Uncharted serisi, Playstation oyun konsolu platformu için özel üretim bir oyun ve bu yüzden de Playstation tutkunlarının bu oyun sayesinde bir ayrıcalıkları bulunuyor. Naugty Dog’un en başarılı işi olan Uncharted, hem grafikleriyle, hem genel olarak hikaye kalitesi, oynanışı ile son derece dikkat çekiyor. Ancak geçtiğimiz dönemde Uncharted serisinin artık sona ereceği açıklanmıştı. Naugty Dog, son kez Uncharted oyunu üretiyor yani Uncharted serisinin son oyununu oynayacağız. İşte Uncharted serisinin son oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapımın ismi de Uncharted : The Lost Legacy

TÜRK OYUNSEVERLERE MÜJDE !

Son oyun Uncharted : The Lost Legacy, Türkçe dil desteği ile geliyor. Resmi Facebook sayfasından müjdeyi açıklayan Naugty Dog, oyunun tamamen Türkçe olarak sunulacağını kaydetti.

Yeni oyunda , Uncharted serisinde çok sevdiğimiz ana karakter Nathan Drake yer almayacak. Yani yeni Uncharted oyununu bu kez farklı bir karakter ile oynamak durumundayız. Oyunun yukarıda yer alan bir görselinden anladığımıza göre de ana karakterimiz kadın olacak. Oyun dünyasında kadın ana karakterlere eskisine göre çok daha fazla yer verilmesi de dikkat çekiyor. Mesela Rise of Tomb Raider, Horizon Zero Dawn gibi başarılı projeler de buna örnek gösterilebilir.

CEVAP VER