Oyun tutkunlarının büyük bir hayranlıkla oynadıkları Ghost Recon Wildlands oyunu ile ilgili olarak Ubisoft cephesinden yeni bazı açıklamalar var. Konu ile ilgili ayrıntılar…

Ghost Recon Wildlands  oyunu, uzun bir zamandır bekleniyordu ve nihayet geçtiğimiz ay raflarda yerini almıştı. Oyun, büyük bir satın alma rakamlarına ulaşmış, Ubisoft da bu durumdan son derece memnun kalmıştı. İşte Ubisoft, bu yüzden Ghost Recon Wildlands oyununun biraz daha fazla üstüne düşecek. Yani oyun ile ilgili olarak çok sayıda ek paket bizlerle buluşacak. Sevilen oyun Wildlands için yapılan tek müjde ek paket müjdesi de değil!

Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre, oyuna The Unidad Conspiracy isimli taze bir görev paketinin eklendiği öğrenildi. Üstelik bu yeni görev paketi için Ubisoft herhangi bir ücret beklentisi içinde değil. Yani yeni görev paketi tamamen ücretsiz bir biçimde kullanıcılara sunulmakta.

4VS4 PVP KARŞILAŞMALARI DA EKLENECEK

Oyun ile ilgili yaşanan bazı önemli değişiklikler daha var. Ubisoft, oyuna 4vs4 PVP karşılaşmalarını da resmen dahil edecek ve şuan da bunun çalışmalarını yapıyor.

Sonuç itibariyle Wildlands oyununun çok sevilmesi ve iyi satması Ubisoft’u çok mutlu etmiş durumda ve Ubisoft uzun bir zaman bu oyun için yeni ek paketler, yeni sürprizler hazırlayacaktır.

CEVAP VER