Ultimate vs. 3 oyunu aradan geçen 5 yılın ardından sonunda PC platformu için de yayınlandı. Capcom evrenindeki Street Fighter, Resident Evil ve daha nicesi karakterin yer aldığı bu muhteşem oyunda Marvel evrenindeki süper kahramanlar da yer alıyor. Oyunun Ultimate sürümü biraz daha fazla değişikliği ve yeni karakteri bünyesinde barındırıyor. Frank West ile Rocket Raccoon gibi birbirine zıt karakterleri dövüştürüp kimin yeneceğine bizzat kendiniz karar verebiliyorsunuz.

MvC3‘te yalnızca bir karakteri seçerek dövüş turnuvalarına katılabilmeniz mümkün değil. Her oyuncu tüm maçlara 3 kahraman seçerek giriş yapabiliyor. Takım bazlı saldırılar bazen komboları aktifleştirdiğiniz zaman kullanılabiliyor, ancak oyunun geri kalanında tek kişi olarak mücadele veriyorsunuz. Marvel ve Capcom karakterleri her zaman için farklı takımlarda yer alıyor, aynı takıma dahil olabilmeleri mümkün değil. Muhteşem sahne tasarımları, detaylı dövüşçü modellemeleri ve üstün grafik efektleriyle kesinlikle güzel bir oyun ortaya çıkarılmış.

Fiyatı da belli oldu

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 oyunu şuanda Steam’den indirilebilir durumda. Fiyat olarak ise 24.99$’lık bir etikete sahip.

Kısa ismiyle MvC3 oyununun geç de olsa PC için çıkması elbette sevindirici. Ancak yeni Marvel vs. Capcom: Infinite oyunun da bu yılın sonuna doğru oyuncuların beğenisine sunulacağını hatırlatmakta fayda var. Aşağıdan izleyebileceğiniz kısa tanıtım videosu Aralık ayında yayınlandı. Marvel vs. Capcom: Infinite oyunu hakkında kısaca fikir edinmenize yardımcı olabilir.

CEVAP VER