Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen oyununun netleşti. Dağıtımcı firma Paradox Interactive’in yaptığı açıklamada yeni (rol yapma) oyunu ’nin Windows, Mac ve Linux bilgisayarlar için 10 Kasım’da satışa sunulacağı belirtildi.

Fantastik bir evrende geçen Tyranny’de oyuncular, tüm dünyayı ele geçiren şeytanî bir güce karşı mücadeleye davet ediliyor. Bugünden itibaren isteyen herkes Tyranny’i erkenden sipariş ederek oyunu daha erken oynama fırsatını elde edebilecek. veren oyuncular için bazı bonus materyaller de hazırlanmış.

Tyranny’i ön sipariş etmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz 3 farklı sürüm var. Oyunun tam sürümünün yanı sıra tüm bonus içerikleri ve ekstraları da barındıran Overlord sürümü 79.99$’dan satışa sunulacak. Commander sürümü 44.99 $, Archon sürümü ise 59.99 $’lık fiyat etiketiyle satın alınabilecek.

Oyunda dünyayı ele geçirilen Kyros isimli kötü bir karaktere karşı mücadele etmeniz ve topraklarınızı geri kazanmanız gerekiyor. İyiyle kötü arasında süregelen savaşın temsil edildiği yapımda oyuncular sadakat, korku, sevgi, tiksinme gibi farklı duyguları yaşayabilecekler. Oyunun en ilginç tarafı, sabit bir senaryoya sahip olmayışı. Yani oyunda alacağınız kararlar, senaryoyu doğrudan etkileyecek.

İttifaklara katılıp farklı savaşçı sınıflarına mensup karakterleri yönlendirebileceğiniz bu RPG yapımı, ilgi çekici bir atmosfere sahip. hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıda yer alan 12 dakikalık içi videoyu izleyebilirsiniz.

Oyunu sipariş etmek içinse bu bağlantıyı takip etmeniz yeterli.

CEVAP VER