Türk korku oyunu No70, sahip olduğu grafiklerle adeta büyülemeye geliyor.

VR teknolojisinin gelişip popülerleşmeye başlamasıyla birlikte korku oyunlarına olan ilgi de arttı. Çünkü VR gözlükleri ile adeta mekanların içerisinde gibi hissedebiliyor, oyunun daha çok içine girebiliyorsunuz. Özellikle bu bir korku oyunu için söz konusu olduğunda ortaya son derece eğlenceli görüntüler çıkıyor. İşte No70 Eye of Basir isimli korku oyunu da VR destekleyen oyunlardan biri olarak piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Bir korku oyunu olan No70 Eye of Basir, Türk ekip tarafından geliştirilmiş bir oyun olmasıyla dikkat çekiyor. Gerçekten de gerçekçi grafiklere sahip olan oyun, iç ve dış mekanlarda sizi bu sayede oyunun içerisine daha fazla çekecek ve daha çok gerilim yaşamanıza neden olacak.

Elimize ulaşan bilgilere göre oyun 15 Nisan 2017 tarihinde resmen piyasaya sürülecek. Oyun ile ilgili bir diğer bilgi ise Steam platformuna da dahil olmuş olması… Şuan da oyunun Steam için özel sayfası açılmış durumda.

Oyunun hikayesinden bahsedecek olursak ; İki kardeş çocukluklarını büyükanneleri ile beraber geçirmişlerdir. Bu çocukluk yıllarında paranormal olaylarla karşılaşan ikili, aradan yirmi yıl geçtikten ve kendi düzenlerini kurduktan sonra da yine paranormal olaylar yaşamaya başlamışlardır. Esrarengiz olaylar yaşanırken kardeşlerden biri kaybolur. Diğer kardeş de kaybolan kardeşini bulmak için yollara düşer. İşte biz kardeşimizi arayan karakter olarak oyunu oynayacağız.

CEVAP VER