Travian Mancınık Rehberi

Travian Mancınık Rehberi

0
427
Travian Mancınık Rehberi 2

Bu yazımızda sizlere ’da mancınık üretimi ve kullanımı hususunda bilgiler vereceğiz.

Bilindiği üzere Travian, internet üzerinden oynanan popüler savaş stratejisi oyunlarından biri. Sahip olduğumuz köyü yönetip binalar inşa ederken aynı zamanda askerler de üreterek köyümüzü olası saldırılara karşı korumamız gerekiyor veya bize tehdit oluşturan köylere saldırı göndermemiz gerekiyor. Mancınıklı saldırılar da oyunda özellikle düşman birliği oyuncularına karşı oldukça sık yapılan saldırılardır.

Öncelikle mancınık üretimine başlayabilmeniz için ilk önce akademiden araştırma yapmanız gerekiyor. Bunun için de akademi binasının seviyesini 15’e, tamirhane binasının seviyesini de 10’a getirmelisiniz. Bu bir hayli meşakatli olabilir çünkü bu seviyelere getirebilmeniz için bu binalar ciddi hammaddeler talep ederler.

Gerekli bina koşullarına ulaştıktan sonra akademi binanızın içerisinde mancınık üretimine dair bir bölüm belirecektir. Burada yapmanız gereken şey yeterli hammaddaye ulaşıldığında geliştirmektir. Gelişim süresi dolduğunda artık ilk mancınığınızı çıkarmak için hazırsınız. Mancınıklar oldukça pahalı birimlerdir ve şuan da oyunda en az 4 mancınık aynı anda kullanıldığında etkili olabilmektedir. Bu yüzden bir düşmana en az 4 mancınık ile saldırı gönderin. İlk mancınığı üretmek için tamirhaneye girin. Karşınızda tıpkı asker üretimi gibi mancınık üretimi belirecektir. Üretip gerekli süreyi bekleyip 4 adet biriktirerek saldırıya hazır hale gelebilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken bir şey var yağmalama olarak değil normal saldırı olarak seçim yapınız ve aynı zamanda mancınıkları tek değil askerlerle birlikte gönderiniz.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY