oyun serisinin mobil cihazlarda kart oyunu olması amacıyla tasarlanan ve duyurulan , beta sürümünde oyunculardan gelen tepkilere dayanılarak iptal edildi. Oyun beta sürümünde kalacak ve tam sürümü asla çıkarılmayacak.

Eski Call of Duty geliştiricilerinden oluşan Respawn Entertainment şirketinin yapımcılığını üstlendiği Titanfall ve Titanfall 2 oyunlarında yakaladığı başarısı, şirketi yeni bir oyun çıkarmaya itmişti.

Mobil bir kart oyununda fikir kılan Titanfall geliştiricileri, Titanfall Frontline adı verdikleri oyunu beta sürümü olarak piyasaya sürdü. Ancak gelen tepkiler üzerine oyun resmi olarak iptal edildi.

titanfallfrontlinein

Henüz beta aşamasında olan Titanfall Frontline, iOS ve Android platformlarında beta olarak yayınlanıyor. Beta sürecindeki oyuncuların geri bildirimlerini dikkate alan Titanfall geliştiricileri, böyle bir oyunla anılmak yerine oyunu iptal etmeyi tercih etti.

Titanfall Frontline oyunu iptal olsa da beta süreci oyuncuların isteği doğrultusunda biraz daha devam edecek. Yayıncı firmadan yapılan açıklamaya göre oyunun beta sunucuları 20 Ocak 2017 tarihinde kapatılacak ve böylelikle Titanfall Frontline, yayın hayatına başlamadan son vermiş olacak.

ve ‘un ortaklığa giriştiği bu proje iptal olsa da Nexon, farklı bir karar aldı. Nexon‘un aldığı karara göre oyunun belirli kısımları yayınlanacak. Bu da oyunu beğenen ve betasının devam etmesini isteyen oyuncuların isteği üzerine bir jest olarak sembolik bir şekilde verilmiş bir karar olarak düşünülüyor.

CEVAP VER