Ubisoft’un popüler oyunu için esasında yaz aylarında bir Survival DLC yayınlanması bekleniyordu ancak ertelenen Survival DLC, bu kez eklentisiyle birlikte oyun dünyasına sızdı.

Ubisoft’un piyasaya sürmüş ve büyük başarı yakalamış olduğu The Division, çeşitli sorunlardan dolayı oyuncular tarafından pek çok kez ağır bir dille eleştirilse de buna rağmen halen ilgi çekici kalmayı başarıyor.

Oyunun yaz aylarında çıkacağı duyurulan DLC’si bilinmeyen bir sebeple ertelenmiş ve bu eklentinin içeriği hakkında da tek bir bilgi verilmemişti. Ancak bir Twitch yayınında bir Ubisoft yetkilisinin katılımıyla bilgiler ortaya çıktı.

the-division

Çıkacak olan Survival DLC, 24 oyuncunun bir harita içinde -Last Man Standing- yani son adam kalana kadar savaşması üzerine kurulu olacak ve bu oyuncular haritanın farklı köşelerine otomatik olarak bırakılacak, merkeze ulaşmaya çalışılacak. Ancak tabii ki kurnaz oyuncuların yanında bu pek kolay olmasa da merkeze kadar ulaşabilen oyunculara değerli ekipmanlar verilecek ve bu ekipmanlar ile hayatta kalma şansları artacak.

Oyunun içinde gerçekçi bir şekilde New York’un soğuğu zamanla enerjiyi ve sağlığı da eş zamanlı olarak düşürmeye başlayacak. Bundan korunmak için ise haritayı gezerek yeni ekipmanlar bulmak gerekiyor. DLC’nin kesin çıkış tarihi 2017’de belli olacakken, DLC pass satın alanlar şuanda Ubisoft sunucuları üzerinden DLC’nin beta sürümünü oynayabilecekler.

CEVAP VER