: Andromeda oyunun çıkmasına biraz daha zaman kalmasına rağmen detaylı bir video ya da oyun ile ilgili detaylı bir bilgi yoktu. Herkes oyunla ilgili bilgi beklerken ufak ipuçları gelmeye başladı.  geçen hafta oyunun videosunu ve ayrıntılarını gündeme almıştı.

EA GAMES bugün attığı Tweet ile oyunla ilgili bazı gelişmeler hakkında ufakta olsa ipuçları verdi.   Yayınladıkları oyunun eski bir videosu ile karakterleri, dünyaları ve galaxy i tanıtan EA GAMES, Mass Effect: Andromeda oyunu için az da olsa oyunculara fikir vermiştir. Tanıtım videosun da karakterimiz ekran üzerinde bize yeni yerler ile ilgili bilgi verirken diğer yandan Johnny Cash’in Ghost Riders in the sky şarkısını dinlemek bu kısa video ya ayrı bir hava katmıştır. Oyunun çıkış tarihi Holiday 2016 yani Kasım ayı gibi belirlenmişken son olarak çıkış tarihi Mart olarak güncellenmiştir. Youtube kanalında yayınlanan Official videosunu 4K olarak seyredebilirsiniz. Video da Bioware firmasının Genel Müdürünün açıklamalarıyla oyunun efektler’i ve özellikle 4K olarak izlenmesi gerektiği vurgulanmıştır.

Mass Effect: Andromeda nın tanıtım videolarında sürekli dönen Discover a New Galaxy ibaresi oyunun gerçekten yeni bir galaxy ye yeni karakterlere ve 4K özelliği ile yepyeni efektler’e sahip olduğunu gösteriyor. Merakla beklediğimiz bu oyunla ilgili güncel bilgiler geldikçe sitemizde yayınlayacağımıza emin olabilirsiniz…

CEVAP VER