Esasında 8 Temmuz 2016’da piyasaya sürülmesi beklenen oyun biraz gecikme ile 27 Ekim 2016’da görücüye çıktı. İngilizce’ye arayüz ve seslendirme desteği verilen oyunda, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca ve Rusça için arayüz dil destekleri de sağlanıyor. Türkçe dil desteği ise oyunda bulunmuyor.

Eski Carmageddon oyunlarını hatırlayacaksınız, o oyunların grafiklerinin gelişmiş ve birkaç görmediğimiz detay eklenmiş hali diyebiliriz bu oyun için ancak sırf bunlar için 49 lira vermeye değer mi onu bilemiyorum, bugün oyunu deneme fırsatı buldum ve 8 Kasım 2016 itibari ile Multiplayer oyuncusu yok denecek kadar az ancak bunu oyunun yeni çıkmasına veriyorum ve ileride artacağını umuyorum.

carmageddonmax-damage

Gelişen oyun halen Carmagedon ruhuna sağdık ve herkesin sevdiği arabalar klasik olarak hala oyunda mevcut. Windows 10 Pro işletim sisteminde oldukça iyi bir performans aldım ve şuana kadar hiç hata almadım, oyunda da hata bulamadım bilmiyorum gözümden kaçmış olabilir mi ancak yaklaşık 7-8 saatlik bir başlangıç yaptım oyuna..

Bunun haricinde iyi arabalar bulunuyor ve gerçekten sevdiğimi söylemeliyim, o kadar büyük haritalar var ki sanırım keşfetmek uzun zamanımı alacak diyebilirim. Onun haricinde gözlemlediğim kadarıyla sağlam bir kariyer modu ve özgürce gezebileceğiniz modları bulunmakla birlikte inekler ve penguenlerin değişik bir hikayesi anlatılıyor ufak bir bölümde, detaya girmek istemiyorum bu da sürpriz olarak kalsın niyetindeyim.

CEVAP VER