Dünya genelinde satışa çıkmasına 2 gün kala Sony’nin yeni oyun konsolu ’ya ait yeni oyun görüntüleri de Youtube’da yer almaya başladı. Konsol üzerindeki oyunları önceden oynama fırsatını elde eden bazı kullanıcılar, kaydettikleri görüntüleri Youtube’da paylaşarak diğer izleyicilerin beğenisine sundu. Twitter kullanıcısı Juniper Roth, Uncharted 4 ve Ratchet & Clank oynadığı görüntüleri Youtube’a yükledi.

Yukarıda yer alan ilk video Ratchet & Clank oyununa ait. PS4 Pro desteği için bir yama güncellemesi alan oyun, 1080p olarak kayıt altına alınmasına rağmen oldukça yüksek çözünürlüğe sahip. FPS oranı da gayet akıcı. Gölgeler ve partikül efektleri gibi ince detaylar da kesinlikle ihmal edilmemiş ve tatmin edici bir seviyeye çekilmiş.

İkinci videoda ise Uncharted 4: Bir hırsızın sonu oyununun PS4 Pro’da oynanırken kaydı gösteriliyor. Oyun zaten PS4 üzerinde göz alıcı bir detaya ve üstün grafiklere sahipti. Ancak PlayStation 4 Pro’nun ekstra gücü de eklenince ortaya inanılmaz bir oyun çıkmış. Videoadı Uncharted 4’teki Madagascar bölümünün oynanışı yer alıyor. Desen kalitesi, ışıklandırma ve gölgelendirmeler kesinlikle muhteşem.

Sony, şimdiden PlayStation 4 Pro için 30’dan fazla oyunun hazır olduğunu duyurdu. 2 gün sonra gerçekleştirilecek olan lansmanda ise 45 oyun daha bu listeye dahil olacak. Hitman, The Last Of us, Titanfall 2, Battlefield 1, Call Of Duty: Infinite Warfare ve NBA 2K17 gibi popüler oyunlar bahsi geçen PS4 Pro uyumlu yapımlardan bazıları.

CEVAP VER