The Division oyunu bir süreliğine oyuncular için ücretsiz sunuluyor. Tam dört gün boyunca oyundan ücretsiz bir biçimde yararlanabilirsiniz. 

Günümüzün ünlü oyun şirketlerinden olan Ubisoft, Tom Clancy serisini satın aldığından beri büyük gelişimler ortaya koydu diyebiliriz. Tom Clancy serisine Tom Clancy The Division oyununu da dahil eden Ubisoft, bu oyun ile de oyuncuların taktirini toplamayı başarmıştı. Ancak oyunun fiyatının bir hayli yüksek olmasından dolayı pek çok oyuncu oyundan yararlanamıyordu. Ancak artık söz konusu oyunu çok uygun bir şekilde oynayabileceksiniz. Peki bu nasıl mümkün olacak?

DÖRT GÜN ÜCRETSİZ OLARAK OYNAYABİLİRSİNİZ

Ubisoft, gerçekleştirdiği yeni kampanya ile Tom Clancy The Division oyununu dört gün boyunca tamamiyle ücretsiz olarak oynayabilmeyi vaadediyor. Kampanya bugün başladı yani bugünden itibaren toplam dört gün oyunu ücret ödemeden oynayabilirsiniz.

SATIN ALACAKLAR İÇİN %60 İNDİRİM

Oyunu ücretsiz bir biçimde dört gün oynadıktan sonra dört gün sona erdiğinde elbette satın almanız gerekecek. Ancak Ubisoft bu konuda da oyunculara önemli bir kolaylık sağlıyor. Elimize ulaşan bilgiye göre Ubisoft, oyunu satın almak isteyenler için ücretsiz denenecek dört günün sonunda tam %60 indirim sağlayacak. Bu büyük indirim ile oyun çok makul bir fiyata inmiş olacak. Son derece kaliteli, AAA sınıfı olan bu oyunu oynamak için güzel bir fırsat diye düşünüyoruz.

The Division oyunu hakkında rehber yazı…

CEVAP VER