The Bureau: XCOM Declassifed oyunu için büyük bir kampanya düzenlendi. Oyun Humble Bundle internet sitesinden ücretsiz veriliyor. Kampanyayı kaçırmayın!

Oyun dünyasında yaptığı kampanyalar ve indirimler ile adından sıkça söz ettiren Humble Bundle, bu kez de The Bureau: XCOM Declassifed kampanyası ile oyuncuları heyecanlandırdı. Maddi durumu iyi olmayan oyuncular için XCOM Declassifed tamamen ücretsiz olarak veriliyor!

Oyun normalda 31 TL fiyatla satılmakta fakat Humble Bundle kampanyası sayesinde herhangi bir ücret ödemeksizin oyuna sahip olabiliyorsunuz. Kampanya bu akşam saat 20:00’a kadar geçerli.

Kampanyadan yararlanabilmek için Humble Bundle internet sitesine girin ve en üstte yer alan The Bureau: XCOM Declassifed yazısının üzerine tıklayın. Ardından Sepete Ekle butonunu kullanarak oyunu sepetinize ekleyip herhangi bir kredi kartı bilgisi girmeden 0 Dolar’a alabilirsiniz. Hiç ücret ödememiş olmanıza rağmen oyunu aldığınızda ömür boyu sizin oluyor. Bu da kampanyanın en güzel yanı.

The Bureau XCOM Declassifed Bugün Saat 2000a Kadar Ücretsiz

The Bureau: ?

Uzaylılara karşı savaştığınız bu oyunda hikaye kısmına oldukça önem verilmiş. Hikaye oyunun en başında tasarlanmış ve oyunun şablonu da buna göre hazırlanmış. Oyunda Amerika topraklarını işgal etmek isteyen uzaylıların neden böyle bir amaç güttüklerini öğrenmeye çalışacaksınız. Fakat bunu yaparken aynı zamanda insanlığın tedirgin olmasını da önlemeniz, haliyle uzaylılardan haberdar olmalarını engellemeniz gerekiyor. Bir de üstüne uzaylılarla yoğun çatışmalara girmek durumunda kalıyorsunuz. Yani The Bureau: XCOM Declassifed her açıdan hem aksiyona hem de kurguya doyacağınız bir oyun.

İstanbul’da Geçecek Olan ManMade Hakkında Fragman Paylaşıldı!

CEVAP VER