Syberia 3 oyununda bundan sonra Denuvo koruması yer almıyor. Yayınlanan yeni bir güncellemede Denuvo korumasına yer verilmemesi dikkat çekti. 

Günümüzde oyunların bilindiği üzere korsan sürümleri internet ortamına çok kısa sürede yayılıyor. Esasen bu konuda yapılan Denuvo isimli bir koruma çalışması ile korsan grupların bir süre önüne geçilmişti. Korsanlar, pek çok oyunu kırmayı başaramamışlardı ve bunun bir numaralı sebebi de Denuvo korumasının oldukça güçlü olmasıydı. Ancak korsanlar zamanla Denuvo korumasını öyle bir kırdılar ki Denuvo koruması bir türlü kendisini toparlayamadı. Denuvo koruması sürekli geliştirilse dahi korsanlar her seferinde kısa sürede korumayı kırmayı başarıyorlar ve bu durum artık Denuvo korumasından tamamen vazgeçilmesine neden oluyor. Elimize ulaşan bilgilere göre Denuvo koruması ile ilgili olarak yeni  bir gelişme de son olarak Syberia serisinde yaşandı.

SYBERİA DENUVO’YA VEDA ETTİ

Syberia 3 oyununun  çok çabuk kırılması üzerine yayınlanan bir güncelleme ile Denuvo korumasına veda edildiği açıkça görüldü. Denuvo koruması oyundan çıkarılırken bundan sonra Denuvo hususunda nasıl bir yol haritası çizileceği merakla bekleniyor.

TEKER TEKER BIRAKIYORLAR

Denuvo korumasından memnun olmayan oyun yapımcıları söz konusu korumayı teker teker bırakıyorlar. Son olarak da ünlü oyunlardan Syberia 3’ün Denuvo’yu sona erdirdiğini öğrenmiş olduk. Bakalım önümüzde yer alan süreçte neler olacak ?

 

CEVAP VER