1 Kasım 2016’da çıkışını gerçekleştiren oyuna şuanda Steam’da 31 liraya sahip olabilirsiniz. Bunun yanında eğer oyunu satın alırsanız Broettes DLC’sine de ücretsiz sahip oluyorsunuz. Oyun müzikleri de ayrıca satışa konulmuş ve 3 ayrı müzik paketini tanesi 4 liradan satın almanız mümkün. Eğer hepsini almak isterseniz 3 al 2 öde mantığı ile 8 liraya alabiliyorsunuz.

5 Kasım’da oyunu satın aldım ve oyunu aralıklarla 10 saate yakın oynadım. Oyunda, bir şeyleri toplamak ve oynamak kolay. Bunun yanı sıra iyi grafiklere, ses efektlerine ve kontrol mekanizmasına sahip. Ayrıca oyunda güldürücü tasarımlarda görebiliyorsunuz. Kullanıcı arayüzü de oyuncular için iyi bir şekilde tasarlanmış. Oyun bana göre eğlenceli bir oyun ve alınmasını tavsiye ederim.

super-dungeon-bros

Ancak oyuna yeni başladığınızda benim olduğu gibi sizin de sinirinizi bozacak birkaç şeyden bahsetmek istiyorum, çok sayıda düşman ordusu üzerinize yükleniyor ve henüz oyunda yeni olduğunuz için manevra yapacak yerde bulamıyorsunuz. Bu şekilde saldıramayınca da ölüp gidiyorsunuz. Bunun yanı sıra oyunda bulunan Melee saldırısını yaptığınızda size atılan oklar ve size hamle yapan diğer düşmanlara karşı savunmasız kalıyorsunuz.

Bazı düşmanlar üst veya alt katlardan size saldırabilirken siz henüz menzilinizin yetmediği için bu düşmanlara karşılık veremiyorsunuz. Ayrıca oyunu kapatana kadar kazandığınız başarıları Steam’da göremiyorsunuz, bu da tuhaf bir sorun doğrusu.

Oyun esnasında atlarken veya zıplarken saldırı yapamıyorsunuz bence bu önemli bir eksik ve gelebilecek bir güncelleme ile düzeltilebilir. Ayrıca oyun içinde oyunu duraklattığınızda oyun seçeneklerine erişemiyorsunuz illa oyunun ana menüsüne dönmeniz gerekiyor ki bu da bir eksik gibi görünüyor. Ayrıca oyunda tam ekran desteği de bulunmuyor, bu da bir eksi olarak görülebilir.

CEVAP VER