Street Fighter 5’in yeni karakteri görücüye çıktı

Street Fighter 5’in yeni karakteri görücüye çıktı

0
394
Street Fighter 5'in yeni karakteri görücüye çıktı

’in yeni karakteri, gücünü buzdan ve Illuminati’den alan isimli bir kadın olacak. Daha önce de Street Fighter 3 ve 5’in hikaye modunda kendisini gördüğümüz , normalde oynanamayan bir karakterdi. Ancak SF5’e yeni gelecek güncellemeyle birlikte oyuncular ’i seçip turnuvalara katılabilecek.

Capcom daha önceki oyunlarda arkaplanda Lupe Fiasco şarkısının çaldığı bir videoda Kolin’i göstermişti, görünen o ki şimdilerde Kolin’i daha da öne çıkarmaya karar vermişler.

Aşağıda yer alan videoda Street Fighter V’in Illuminati’nin gizli bir üyesi olan yeni karakteri Kolin’e ait tanıtımı izleyebilirsiniz:

Street Fighter III’ün bölüm sonu karşımıza çıkan boss karakteri Gil’in buzul güçlerini alan Kolin, ateşi de kullanabiliyor. V-Skill olarak ciğerlere saldırı gerçekleştirebilen Kolin’in kombo güçlerini el becerinizle aktifleştirebilmeniz de mümkün. Daha çok savunma yerine karşı atak karakteri olması dikkat çekiyor.

V-Trigger’i çok güçlü

V-Skill’in yanı sıra V-Trigger tarafında da karşısındaki dövüşçüye buz kütleleri fırlatan Kolin, bu hareketin üstüne daha gelişmiş kombolar da çekebiliyor. Normalde düz vuruşlarda karşı tarafa verdiği hasar sınırlı, ancak doğru ellerde kullanılırsa kendi lehinde güçlü kombo ataklar gerçekleştirebilmesi mümkün.

Kolin, Street Fighter 5 oyununa önümüzdeki 28 Şubat tarihinde eklenecek. Kendisi oyunun ikinci sezonuna gelen ikinci karakter. Geçtiğimiz yıl Aralık ayında Akuma’dan sonra Sezon 2’ye eklenen Kolin hakkında daha fazla bilgiye ulaştığımız takdirde sizleri yine bilgilendirmeye devam edeceğiz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY