Oyuncuların merakla beklediği  ve oyunlarından yeni fotoğraflar paylaşıldı! Magic Monaco 2017 etkinliği kapsamında resmen tanıtılması beklenen oyunlar hakkında ilk fotoğrafları yönetmen Tetsuya Nomura kamuoyuna sunmuştu.

Bugün ise bahsi geçen oyunların yapımcısı firması , Twitter hesabı üzerinden takipçilerle paylaşıldı.  şuan için yalnızca Final Fantasy VII Remake için fotoğraf paylaştı, ancak The Share Players isimli Twitter hesabı da Kingdom Hearts III oyundan ilk görüntüleri yayınladı.

İşte Final Fantasy’nin yeni oyununa dair o fotoğraflardan biri:

Aşağıdaki tweette de Kingdom Hearts II$’ten bir görüntü yer alıyor:

Nefesler Remake sürümü için tutuldu

Square Enix’in artık efsane haline gelen ünlü RPG oyununun yeniden tasarlanmış ve gelişmiş teknolojilere uyumlu sürümü olan Final Fantasy VII Remake için nefesler uzun süredir tutulmuştu. Bugün gelen güzel bir haberle yeni oyundan ilk fotoğraflar paylaşılmış oldu. Halen daha oyunun geliştirme çalışmaları sürüyor. Eğer kısa sürede hazır hale gelirse Final Fantasy VII’nin Remake versiyonu yalnızca PS4’e özel olarak yayınlanacak.

Oyunculardan çağrı gelmişti

Öte yandan bir diğer Square Enix oyunu olan Kingdom Hearts III de hem PS4 hem de Xbox One için geliştiriliyor. Kingdom Hearts II oyunu 2005’te yayınlanmıştı ve oyunu merakla bekleyen hayran kitlesi, uzun süredir geliştirici firmaya çağrı yaparak yeni oyunu yayınlamasını bekliyordu.

CEVAP VER